10 lat doświadczenia! 2000 zadowolonych klientów! Szybko i profesjonalnie! Sprzedaż gotowych spółek. Spółki z o. o. na sprzedaż. Gwarancja! Atrakcyjna cena!

tel. 22 350 63 95
biuro@kup-spolke.pl

Poznaj ofertę

Jestem zainteresowany zakupem / rejestracją spółki z o.o. Proszę o przedstawienie oferty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez właściciela serwisu lub przez firmy powiązane w celu realizacji zlecenia.

Sposoby na obejście biurokracji

W związku z koniecznością wykonania dużej ilości rzeczy w przypadku zakładania spółek bardzo często spotyka się spółki z o. o. na sprzedaż. Oferty takie możemy znaleźć bardzo prosto. Jednak zanim podejmiemy się takich kroków dobrze jest sprawdzić historię spółki, którą chcemy kupić. Takie kroki bardzo często podejmowane są przez ludzi, którzy chcą prowadzić własną firmę będącą właśnie spółką. Taka forma prawna jest w pewnych aspektach dużo lepsza niż jedno osobowa działalność gospodarcza. Dlatego też często ludzie starają się prowadzić działalność właśnie takiego rodzaju. Trzeba pamiętać, że sprzedaż spółek z o. o. nie zawsze jest dobrą metodą na rozpoczęcie działalności. Zwykle cały proceder wynika właśnie ze sporej ilości problemów, które powstają przy zakładaniu spółek. Trzeba spełnić naprawdę bardzo dużo różnych rodzajów formalności, wnieść odpowiedni kapitał zakładowy a także wiele innych rzeczy. Dlatego też aby obejść biurokrację bardzo dużo ludzi kupuje właśnie spółki z.o.o i dzięki temu nie musi męczyć się z całą maszyną biurokracyjną. Takie rozwiązanie jest stosowane głównie przez osoby nie mające odpowiedniego kapitału a także tych, którzy nie chcą męczyć się w urzędach.

Przekręty przy sprzedażach spółek

Jeżeli chcemy sprzedać naszą spółkę musimy bardzo uważać. Spółki na sprzedaż mogą paść ofiarą oszustów. Jest to związane z pewnymi przepisami prawnymi pod które podlegają właśnie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Zwykle przekręt taki związany jest zignorowaniem długów jakie posiada spółka. W ten sposób stary właściciel teoretycznie jest czysty. Jednak to w większości przypadków tylko właśnie teoria ponieważ jeżeli ktoś udowodni mu, że spółka na sprzedaż była wystawiona tylko i wyłącznie właśnie po to aby oszukać dłużników to może grozić nam bardzo poważna odpowiedzialność karna. Trzeba pamiętać, że za takie coś możemy nie tylko musieli zwrócić pieniądze, które byliśmy winni ale także dodatkowo będziemy oskarżeni z odpowiedniego artykułu kodeksu karnego. Dlatego też jeżeli chcesz spróbować wykonać coś takiego to warto się kilkukrotnie poważnie zastanowić aby nie przysporzyć sobie poważnych problemów. Zwykle lepiej jest ponieść od razu konsekwencje jakie grozą nam w związku właśnie z długami niż wpakować się w o wiele poważniejsze konsekwencje karne. Według mnie takie przekręty są nie warte ryzyka. Jeżeli uda się je udowodnić wpakujemy się tylko w dużo poważniejsze konsekwencje.

Serwisy ogłoszeniowe ze spółkami

W internecie możemy znaleźć praktycznie wszystko. W ostatnim czasie coraz bardziej popularne są ogłoszenia o treści sprzedam spółkę. Zwykle są to ogłoszenia wystawiane przez ludzi, którzy mają już dość prowadzenia swojego biznesu lub też mają pewne problemy z długami. Wtenczas też taka sprzedaż to zwykły przekręt. Jednak jeżeli widzimy serwisy ogłoszeniowe, które mają w swojej ofercie między innymi takie ogłoszenia jak sprzedam spółkę z o. o. wcale nie muszą oferować żadnych przekrętów. W niektórych przypadkach jest to zwykła metoda na obejście problemów związanych z biurokracją, która w naszym kraju jest naprawdę rozbudowana. Dlatego też niektórzy ludzie oferują takie usługi ze zwykłej chęci zarobku na walce, którą kiedyś udało się im wygrać. Wydaje się to niezbyt skomplikowane jeżeli wiemy w jaki sposób działa cała ta machina to powinien sobie poradzić. Jednak nie każdy chce się męczyć i woli znaleźć serwisy, które mogą zaoferować spółkę z.o.o. Jeżeli nie masz siły i chcesz spbóbować się z kimś dogadać to ogłoszenia o treści sprzedam sp zoo są dla Ciebie ratunkiem. Tylko dzięki nim można stać się posiadaczem odpowiedniej spółki z.o.o, która ma już spełnione wszystkie wymagania i posiada odpowiedni kapitał zakładowy.

Czasami lepiej sprzedać

Jeżeli udało Ci się kiedyś wygrać z maszyną biurokratyczną i założyć spółkę z.o.o a teraz nie chcesz jej prowadzić to sprzedaż spółki z o. o. może być dla Ciebie wyjściem całkiem fajnym. Przestaniesz mieć problem, którym jest prowadzenie nie opłacalnej spółki. Jednak trzeba uważać, żeby nie wpaść w różnego rodzaju problemy z jakimi wiąże się taki biznes. Jeżeli ktoś od nas kupi spółkę zoo i okażę się, że wiedzieliśmy o jego zamiarach, którymi będzie oszukanie kontrahentów możemy mieć problemy. Czasami lepiej znaleźć gdzie spółki z o.o. na sprzedaż kupują sprawdzeni kontrahenci przez, których nie będziemy mieli żadnych problemów. O ile dla większości ludzi kupno spółki tylko i wyłącznie aby kogoś oszukać jest czymś niemożliwym to niestety mogą się oni bardzo szybko z takiego podejścia wyleczyć. W przypadku gdy jednak jesteś pewien, że jesteś zainteresowany sprzedażą spółki to najlepiej zamieścić ogłoszenie o treści sprzedam sp. z o.o. w specjalistycznych serwisach, które poza znalezieniem kontrahenta zapewnią nam też jego odpowiednie sprawdzenie. Dzięki takim zabiegom będziemy mogli bez większego problemu sprzedać swoją spółkę i uniknąć wielu poważnych problemów jakie w niesprzyjających warunkach mogą nam grozić.

Sposób na zysk

Prowadzenie firmy wcale nie jest takie proste jakby się wydawało. Dlatego też sprzedaż spółek, które ktoś kiedyś założył wcale nie jest niczym nie zwykłym i zdarza się o wiele częściej niż można by było sobie przypuszczać. Inwestycja w tego rodzaju interes zwykle opiera się na braku chęci walki z urzędnikami. Walka taka zwykle nie należy do najprostszych i w związku z tym bardzo dużo ludzi decyduje się na takie zakupy. Dla sprzedających może być to w pewnym stopniu doskonałym sposobem na biznes ponieważ jeśli zna się już procedurę to wszystko idzie bardzo sprawnie. Dlatego też sprzedaż gotowych spółek opłaca się zwłaszcza ludziom siedzącym w biurokracji i znającym tą machinę od podszewki. W przeciwnym razie nie ma szans to na siebie zarobić a w końcu nawet taki dziwny biznes jak sprzedawanie spółek musi zarabiać. Gotowe spółki na sprzedaż to dość śliski temat i dlatego też trzeba uważać przy ich kupnie. Nawet jeżeli ktoś prowadzi taki biznes już dłuższy czas to może okazać się, że jest to dla niego pewnego rodzaju sposób na przekręty. Dlatego też musisz kilkukrotnie zastanowić się czy w ten sposób chcesz kupić spółkę. W przeciwnym razie ktoś kto będzie chciał na Tobie zarobić może dokładnie Cię oszukać i zarobić na Tobie a także wpakować w kłopoty.

Poznaj ofertę

Jestem zainteresowany zakupem / rejestracją spółki z o.o. Proszę o przedstawienie oferty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez właściciela serwisu lub przez firmy powiązane w celu realizacji zlecenia.