Sprzedaż spółek

GOTOWE SPÓŁKI NA SPRZEDAŻ Z VAT I VAT EU

GotoweSpółki24 oferują gotowe spółki na sprzedaż, dodatkowo wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klientów i w bardzo prosty, intuicyjny sposób pomagamy w rozpoczęciu własnej działalności w zaledwie 24 godziny. Wszystkie skomplikowane formalności są po naszej stronie, więc otworzenie własnej firmy nigdy nie było prostsze. Każdy z naszych podmiotów na sprzedaż posiada kompletną dokumentację potwierdzającą wpisy do wszystkich rejestrów.

W naszej szerokiej ofercie mogą Państwo znaleźć zarówno spółki z VAT i VAT-EU, spółki z pozytywną historią finansową i stażem, a także spółki czyste bez żadnej historii i zobowiązań. Posiadamy spółki z licencją na transport lub spedycję, oraz w różnej formie prawnej (spółki komandytowe, sp. z o.o oraz akcyjne). Jedyne co muszą Państwo zrobić aby już dziś rozpocząć własną działalność gospodarczą to kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego na stronie.

OFERTA ZAKŁADANIE I SPZEDAŻ GOTOWYCH SPÓŁEK

GOTOWA SPÓŁKA BEZ VAT

2500 / PLN
Popularny

GOTOWA SPÓŁKA Z VAT + VAT EU

3500 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z VAT + VAT EU

5000 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z VAT + VAT EU

6900 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4500 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z O.O. + KOMANDYTOWA

6500 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA
AKCYJNA

7500 / PLN
icons8 submit resume 96

KOMPLET DOKUMENTÓW

KRS, NIP, REGON, VAT

icons8 guarantee 96

GWARANCJA BRAKU ZOBOWIĄZAŃ

notarialne oświadczenie

icons8 service 96

NADANIE NUMERU VAT I VAT-EU

już zarejestrowany

icons8 delivery 96

ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI

w 1 dzień

Nasza firma – GotoweSpółki24 już od 10 lat zajmuje się sprzedażą bezpiecznych i wszechstronnych gotowych przedsiębiorstw. Nasze doświadczenie pozwala nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów a sama procedura zakupu przeprowadzana jest z najwyższą starannością i profesjonalizmem, który nabywaliśmy przez wiele ostatnich lat .

W naszej bogatej ofercie znajdują się najchętniej wybierane przez klientów spółki z o.o. ale także spółki komandytowe, akcyjne czy niezwykle popularne nowe Proste Spółki Akcyjne. Posiadamy również spółki z licencją na transport lub spedycję. Każda oferowana przez nasza firmę spółka posiada czystą historię oraz  pozytywną historią finansową w przypadku podmiotów ze stażem. Nasze spółki posiadają pełny zakres PKD wpisany do umowy spółki dlatego od zaraz są zdolne do prowadzenia działalności w każdej branży.

Wszelkie formalności załatwimy dla Państwa maksymalnie do 24h!

Od razu po nabyciu udziałów możecie Państwo rozpocząć swoją działalność i to nawet pomimo braku wpisu aktualizacyjnego do KRS, który powinien nastąpić od 2 do 4 tygodni po wysłaniu wniosku.

Od dnia zawarcia umowy nabycia udziałów mogą Państwo rozpocząć wszelką działalność, taką jak zawieranie umów z kontrahentami,  zatrudnienie pracowników, zmiany w zarządzie spółki, wystawianie faktur czy otworzenie firmowego konta bankowego.

Czym są oferowane przez Nas spółki na sprzedaż?

Usługa, którą oferuje nasza firma jest odpowiedzią na Państwa potrzeby oraz jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie swój czas lub nie mają odpowiedniej wiedzy, aby założyć spółkę od podstaw. Cała operacja związana z naszymi gotowymi spółkami odbywa się zgodnie z polskim prawem oraz obowiązującymi przepisami. Umowa kupna-sprzedaży udziałów spółki lub akcji zawierana jest oraz potwierdzona u notariusza.

Kupując gotową firmę macie Państwo gwarancję, że podmiot jest dostosowany do Państwa potrzeb a także w pełni gotowy do natychmiastowego rozpoczęcia działalności. Decydując się na zakup spółki zaświadczamy notarialnie o ich czystej historii, od tego że są wolne od wad prawnych, nie posiadają zobowiązań oraz zadłużeń. Posiadają za to formalną gotowość do funkcjonowania potwierdzoną przez komplet dokumentów profesjonalnie przygotowanych przez nasz wykfalifikowany zespół, są to:

  • potwierdzenie wpisu do KRS,
  • nadane numery REGON oraz NIP,
  • potwierdzenie wpisu do rejestru i nadane numery VAT i VAT-EU

Szeroki wachlarz naszych usług daje Państwu możliwość nie tylko wyboru spółki z o.o. ale także posiadamy spółki akcyjne, akcyjne proste lub komandytowe z licencją transportową ale również spedycyjną. Oznacza to, że jesteście Państwo zwolnieni z przeprowadzania czasochłonnych i skomplikowanych operacji, mających na celu uzyskanie wymaganych zezwoleń.

Uzyskanie licencji wiąże się nie tylko z bardzo trudnymi procedurami złożenia dokumentów, ale także z bardzo długim czasem oczekiwania na decyzję urzędników, które nie zawsze skutkują pozytywnym rozpatrzeniem. Wielokrotnie zdarza się, że po długim czasie oczekiwania na pozytywne rozpatrzenie sprawy, niewielki błąd może przekreślić uzyskanie licencji.

Gotowa Spółka – Jak wygląda procedura sprzedaży spółki?

GotowaSpółka24 działa na rynku sprzedaży gotowych przedsiębiorstw już od 10 lat. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w sprawny sposób pomagamy przedsiębiorcom w rozpoczęciu swojego biznesu nawet w ciągu jednego dnia. Gotowa Spółka jest idealna dla osób, które chcą zacząć od zaraz swoją działalność ponieważ cały proces żmudnych formalności jest po naszej stronie.

Aby zapoznać się z naszą ofertą i dostosować ją do Państwa oczekiwań należy wypełnić formularz kontaktowy bądź skontaktować się z nami telefonicznie. Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania oraz rozwieją wszelkie wątpliwości.

Nasza bogata oferta posiada zarówno najpopularniejsze spółki z o.o., ale również inne formy prawne: spółki akcyjne, proste spółki akcyjne oraz spółki komandytowe. Posiadamy podmioty, które jeszcze nigdy nie prowadziły żadnej działalności, ale również takie, które posiadają pozytywną historię finansową z zarejestrowanym obrotem, a więc składały sprawozdania finansowe w KRS.

Wychodząc na przeciw różnym oczekiwaniom naszych klientów posiadamy podmioty o różnym zakresie PKD, spółki posiadające wyrobione licencje czy też z aktywnym numerem VAT i VAT-EU.

Po pierwszej rozmowie z klientem sprzedaż gotowych spółek z o.o., spółek akcyjnych czy komandytowych przebiega w następujący sposób:

  1. Zapoznanie się klienta z ofertą naszych spółek oraz dostosowanie zakupu do oczekiwań.
  2. Przygotowanie wszelkich formalności i dokumentacji wybranego przedsiębiorstwa.
  3. Wizyta u notariusza w celu zbycia udziałów (w przypadku sp. z o.o.) lub akcji (w przypadku spółki akcyjnej) lub poprzez elektroniczną platformę S24.
  4. Złożenie wniosku do KRS w celu dokonania zmian w rejestrze podmiotu.
  5. Złożenie aktualnych danych podmiotu w Urzędzie Skarbowym.

Warto zwrócić uwagę, że już w momencie podpisania umowy sprzedaży gotowej spółki mogę Państwo swobodnie rozpocząć działalność swojej nowej firmy. Każda nasza spółka posiada nadany numer VAT, więc od razu po zakupie udziałów lub akcji mogą Państwo wystawiać faktury klientom, zatrudnić pracowników, realizować wszystkie usługi i rejestrować obroty.

Oczekiwanie na zmianę danych w systemie KRS jest jedynie formalnością. W momencie nabycia udziałów lub akcji mogą Państwo zmienić kapitał zakładowy spółki lub statut spółki. Dlatego też zakup gotowych spółek jest wyjątkowo szybkim, bezpiecznym i sprawnym sposobem na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej z pominięciem żmudnych formalności.

Sprzedaż Spółek – dlaczego skorzystać z naszych usług

Zakup gotowej spółki w naszej firmie jest gwarancją bezproblemowej transakcji i wsparcia na każdy etapie sprzedaży. Prowadzimy naszą działalności z dbałością o wszystkie szczegóły, aby ułatwić naszym klientom start z nową firmą. Załatwiamy wszelkie niezbędne formalności, aby jak najbardziej usprawnić cały proces rozpoczęcia nowej działalności.

Każda nasza spółka posiada komplet dokumentów, które mają swoje potwierdzenie w urzędach i rejestrach. Wszystkie nasze spółki posiadają nadane numery VAT. Prowadzimy sprzedaż zarówno nowych spółek, jak i takich, które posiadają udokumentowaną historię działalności. Dokładamy wszelki starań aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo posiadamy w swojej ofercie spółki z ważną licencją na transport i spedycję, których uzyskanie wiążę się z długim procesem.

Aby zapewnić pełen kompleks usług i wsparcia dla naszych klientów oferujemy również adresy w naszych wirtualnych biurach w całej Polsce oraz usługi księgowe. Nasze doświadczenie pozwala na szybkie i bezpieczne rozpoczęcie działalności Państwa nowej firmy. Służymy fachową pomocą i doradztwem na każdym etapie sprzedaży. Otwarcie nowej firmy jeszcze nigdy nie było tak proste!

Gotowe Spółki
  • chatting

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

+48 784-477-512

gotowa.spolka24@gmail.com

Przewiń do góry