Sprzedaż spółek Gdańsk Gotowe spółki Gdańsk

Gotowe Spółki Gdańsk –  Prowadzimy sprzedaż gotowych spółek w Gdańsku. Jeżeli są Państwo zainteresowani rozpoczęciem swojego biznesu właśnie w tym mieście serdecznie zapraszamy do kontaktu. Oferujemy możliwość rozpoczęcia działalności w zaledwie 24h. 

Gotowe Spółki Gdańsk

OFERTA ZAKŁADANIE I SPZEDAŻ GOTOWYCH SPÓŁEK W GDAŃSKU

Sprzedaż spółek w Gdańsku – prosty sposób na własny biznes

Rozpocznij swoją działalność w Gdańsku! Gotowe Spółki w Gdańsku cieszą się bardzo dużą popularnością, z racji szybkiej realizacji i możliwości natychmiastowego rozpoczęcia swojej działalności. W Polsce najchętniej kupowanymi spółkami są spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Jest to najbezpieczniejsza forma rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej. Prowadzenie własnego biznesu to ogromna odpowiedzialność, dlatego też przyszły przedsiębiorca powinien dokładnie przemyśleć wszystkie aspekty finansowe swojego biznesu. Każdy właściciel powinien zakładać ewentualnie niepowodzenie nowego biznesu, a co za tym idzie późniejsze zadłużenie firmy i ponoszenie konsekwencji finansowych całym swoim majątkiem osobistym. Inaczej jest w przypadku spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, dlatego też jest najczęściej wybierana. W tej formie prawnej udziałowca odpowiada jedynie do pewnego stopnia. Założenie spółki jest jednak skomplikowane i związane z długotrwałymi formalnościami, na których załatwienie niejednokrotnie trzeba czekać nawet do kilku miesięcy.

GotoweSpółki24 wychodzą na przeciw oczekiwaniom klientów i proponujemy gotowe spółki na sprzedaż, które umożliwiają Państwu rozpoczęcie własnej działalności w zaledwie jeden dzień.

Gotowa spółka Gdańsk – dlaczego warto?

W naszej ofercie przygotowaliśmy zarówno najpopularniejsze spółki z o.o., ale również akcyjne czy komandytowe. Wszystkie nasze podmioty zostały zarejestrowane w KRS, posiadają NIP, REGON oraz VAT i VAT-EU.

Rozszerzając naszą działalności przygotowaliśmy do sprzedaży również firmy, które posiadają licencje na transport międzynarodowy rzeczy, przewóz osób fizycznych lub spedycję. Kupując spółkę z gotową licencją nie muszą się Państwo martwić o czasochłonne formalności oraz uciążliwe ubieganie się o potrzebne zezwolenia.

Gotowa Spółka Gdańsk – dlaczego warto ją kupić? Proces zakupu gotowej spółki jest wyjątkowo prosty, przejrzysty i bezpieczny. Każdy klient otrzymuje komplet dokumentów, a cały proces sprzedaży i zbycia udziałów odbywa się w ciągu jednego dnia u notariusza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy odpowiednio dostosują ofertę do Państwa oczekiwań.

GOTOWA SPÓŁKA BEZ VAT

2500 / PLN
Popularny

GOTOWA SPÓŁKA Z VAT + VAT EU

3500 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z VAT + VAT EU

5000 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z VAT + VAT EU

6900 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4500 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z O.O. + KOMANDYTOWA

6500 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA
AKCYJNA

7500 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA PRZEWÓZ OSÓB FIZYCZNYCH (UBER, TAXIFY, MYTAXI, ITAXI)

9000 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY RZECZY

od 15.000 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA SPEDYCJĘ (POŚREDNICTWO PRZY PRZEWOZIE RZECZY)

od 10.000 / PLN
sprzedaż spółek Gdańsk
  • chatting

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

+48 784-477-512

gotowa.spolka24@gmail.com

Przewiń do góry