Sprzedaż spółek Szczecin Gotowe spółki Szczecin

Jeżeli chcą Państwo w szybki i bezpieczny sposób rozpocząć działanie nowej firmy w Szczecinie serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Specjalnie przygotowana oferta Gotowe Spółki Szczecin pozwala na zaoszczędzenie czasu i długotrwałych formalności związanych z rejestracją nowej firmy oraz oczekiwanie na wpis do KRS. Zakup gotowej spółki jest w 100% bezpieczny, a przede wszystkim wyjątkowo prosty i szybki. Zapraszamy do kontaktu.

Gotowe Spółki Szczecin

Gotowe Spółki Szczecin ZAKŁADANIE I SPZEDAŻ GOTOWYCH SPÓŁEK W SZCZECINIE

Gotowa Spółka Szczecin – Jakie proponujemy spółki do sprzedaży?

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno spółki z o.o., komandytowe oraz akcyjne. Każde ze sprzedawanych przez nas podmiotów posiada nadane numery KRS, REGON oraz NIP, a także VAT i VAT-EU. Oferujemy zarówno spółki bez historii, ale także takie, które prowadziły już swoją działalności i posiadają czystą historię.

Aby jeszcze bardziej rozszerzyć naszą ofertę posiadamy również spółki z licencją na transport lub spedycje. Zakup gotowej spółki jest wyjątkowo prosty i w 100% bezpiecznych. Przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty, a następnie po krótkiej wizycie u notariusza mogą Państwo rozpocząć działanie nowej firmy pod własną nazwą. W ofercie GotoweSpółki24 posiadamy również adres dla firmy, obsługę Wirtualne Biura oraz księgową.

Gotowe spółki w Szczecinie – dlaczego warto?

GotoweSpółki24 już od wielu lat pomaga przedsiębiorcom zarówno w założeniu własnej firmy od zera, jak i również w zakupie gotowych podmiotów gospodarczych. Zakup gotowej spółki jest najlepszym sposobem, aby już następnego dnia rozpocząć własną działalności gospodarczą. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam na bardzo szybkie przygotowanie wszystkich potrzebnych dokumentów, aby zbycie udziałów było jak najprostsze. Po jednej wizycie u notariusza mogą Państwo rozpocząć prowadzenie nowej firmy. Jeżeli chcą Państwo rozpocząć lub rozszerzyć swoją działalność w Szczecinie serdecznie zapraszamy do kontaktu. W naszej ofercie znajdą Państwo również adres dla przedsiębiorstwa, obsługę Wirtualnego Biura oraz księgową. Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą wybrać odpowiednią spółkę.

GOTOWA SPÓŁKA BEZ VAT

1950 / PLN
Popularny

GOTOWA SPÓŁKA Z VAT + VAT EU

2950 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z VAT + VAT EU

5000 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z VAT + VAT EU

6900 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4500 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z O.O. + KOMANDYTOWA

6500 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA
AKCYJNA

7500 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA PRZEWÓZ OSÓB FIZYCZNYCH (UBER, TAXIFY, MYTAXI, ITAXI)

9000 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY RZECZY

od 15.000 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA SPEDYCJĘ (POŚREDNICTWO PRZY PRZEWOZIE RZECZY)

od 10.000 / PLN
sprzedaż spółek Szczecin
  • chatting

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

+48 784-477-512

gotowa.spolka24@gmail.com

Scroll to Top
Scroll to Top