Sprzedaż spółek Wrocław Gotowe spółki Wrocław

W GotoweSpółki24 mamy na sprzedaż gotowe spółki we Wrocławiu – proponujemy nie tylko Sp. z o.o. ale także komandytowe, akcyjne oraz akcyjne proste czy też transportowe. Nasze podmioty o różnym zakresie PKD są gotowe do natychmiastowego działania. Jako profesjonaliści zapewniamy pełną obsługę transakcji. Gotowe Spółki Wrocław umożliwi Ci natychmiastowe rozpoczęcie Twojej działalności na terenie Wrocławia, bez zbędnych formalności.

Gotowe Spółki Wrocław

Gotowa Spółka Wrocław ZAKŁADANIE I SPZEDAŻ GOTOWYCH SPÓŁEK WE WROCŁAWIU

Sprawdzone spółki gotowe do działalności

Jeżeli planujecie Państwo założyć własną firmę we Wrocławiu i zależy Państwu również na natychmiastowym rozpoczęciu swojej działalności polecamy skorzystać z naszych usług w zakresie sprzedaży gotowych spółek. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić czas na skomplikowanych formalnościach i procedurach związanych z rejestracją spółki, ale także daje Państwu gwarancję, że nasze spółki pozbawione są zobowiązań, posiadają czystą historię oraz są zdolne do prowadzenia działalności w praktycznie każdej branży.

Dzięki naszej pomocy nabędziecie Państwo spółkę z zarejestrowanym VAT i VAT-EU a także niezbędnymi licencjami np w przypadku działalności w branży transportowej.

Korzystając z naszych usług otrzymują Państwo od nas komplet dokumentów z którym udajemy się do notariusza aby sfinalizować transakcję przejęcia udziałów bądź też akcji. Gdy dojdzie już do zawarcia umowy taka spółka gotowa jest do rozpoczęcia działalności.

Gotowe spółki Wrocław – dlaczego warto?

Gotowe Spółki we Wrocławiu kierujemy do wszystkich przedsiębiorców, którzy nie chcą czekać i zależy im na jak najszybszym rozpoczęciu działalności na terenie Wrocławia. Budowanie firmy od zera wiąże się ze skomplikowanymi i czasochłonnymi formalnościami, których nie da się przyspieszyć. Rozpocznij swoje działania biznesowe na terenie Wrocławia od zaraz. Gwarantujemy rozwiązania wygodne, bezpieczne i zgodne z obowiązującymi zasadami i przepisami. Na rynku działamy od 10 lat dlatego  nasze spółki są w 100% sprawdzone, nie zadłużone, nigdy nie prowadziły działalności i są wolne od wszelkich zobowiązań. Skorzystaj z formularza kontaktowego, opisz nam swoje wymagania a my przygotujemy wszystko zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

GOTOWA SPÓŁKA BEZ VAT

1950 / PLN
Popularny

GOTOWA SPÓŁKA Z VAT + VAT EU

2950 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z VAT + VAT EU

5000 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z VAT + VAT EU

6900 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4500 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z O.O. + KOMANDYTOWA

6500 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA
AKCYJNA

7500 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA PRZEWÓZ OSÓB FIZYCZNYCH (UBER, TAXIFY, MYTAXI, ITAXI)

9000 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY RZECZY

od 15.000 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA SPEDYCJĘ (POŚREDNICTWO PRZY PRZEWOZIE RZECZY)

od 10.000 / PLN
sprzedaż spółek Wrocław
  • chatting

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

+48 784-477-512

gotowa.spolka24@gmail.com

Scroll to Top
Scroll to Top