Sprzedaż spółek Kraków Gotowe spółki Kraków

Dla wszystkich przedsiębiorców chcących otworzyć firmę w Krakowie posiadamy specjalnie przygotowaną ofertę gotowych spółek. Gotowe Spółki w Krakowie są idealnym rozwiązaniem dla tych z Państwa, którzy chcą uniknąć czasochłonnych formalności związanych z rejestracją nowej firmy. Dla Państwa wygody oferujemy również adres dla nowej firmy oraz obsługę księgową.

Gotowe Spółki Kraków

GOTOWE SPÓŁKI KRAKÓW ZAKŁADANIE I SPZEDAŻ GOTOWYCH SPÓŁEK w Krakowie

Gotowa Spółka Kraków – co mamy w ofercie?

Rozpocznij działalność w Krakowie. Każdy przedsiębiorca chcący otworzyć firmę w Polsce musi przejść przez szereg długich formalności oraz zbierania kompletu dokumentów. Jest to niejednokrotnie bardzo długi i żmudny proces, który związany jest z wieloma przygotowaniami. W GotoweSpółki24 przygotowaliśmy bogatą ofertę gotowych podmiotów gospodarczych na sprzedaż. Posiadamy zarówno spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, ale również komandytowe i akcyjne. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów posiadamy gotowe spółki z różnym stażem, zarejestrowane w KRS, z nadanym numerem VAT i VAT-EU lub firmy z wyrobionymi licencjami np. na transport. Każda nasza firma jest gotowa do podjęcia działalności gospodarczej już w ciągu jednego dnia od zakupu. Cały proces kupna gotowej spółki jest wyjątkowo prosty i przyjazny dla klienta. Wystarczy jedna wizyta u notariusza.

Gotowe spółki w Krakowie – dlaczego warto?

W ciągu naszego długoletniego stażu działania pomagamy przedsiębiorcom w założeniu spółki od zera, ale również oferujemy gotowe spółki na sprzedaż. Jest to świetny sposób na rozpoczęcie działalności już kolejnego dnia od zakupu. Dzięki temu są Państwo w stanie pominąć wszelkie długotrwałe formalności oraz związane z nimi utrudnienia. Nasze doświadczenie pozwala nam na dokładne sprecyzowanie oczekiwań naszych klientów i dopasowanie spółki pod ich oczekiwania. Posiadamy zarówno podmioty gospodarcze, które nigdy nie prowadziły działalności, ale również takie z pozytywną historią. W naszej ofercie znajdują się również spółki, które posiadają wyrobione licencje na transport. Cały proces zakupu gotowej spółki jest bardzo prosty i szybki. Otrzymują Państwo od nas komplet dokumentacji z którą należy udać się do notariusza by w ciągu jednego dnia zostać właścicielem nowej firmy.

GOTOWA SPÓŁKA BEZ VAT

1950 / PLN
Popularny

GOTOWA SPÓŁKA Z VAT + VAT EU

2950 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z VAT + VAT EU

5000 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z VAT + VAT EU

6900 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4500 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z O.O. + KOMANDYTOWA

6500 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA
AKCYJNA

7500 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA PRZEWÓZ OSÓB FIZYCZNYCH (UBER, TAXIFY, MYTAXI, ITAXI)

9000 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY RZECZY

od 15.000 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA SPEDYCJĘ (POŚREDNICTWO PRZY PRZEWOZIE RZECZY)

od 10.000 / PLN
sprzedaż spółek Kraków
  • chatting

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

+48 784-477-512

gotowa.spolka24@gmail.com

Scroll to Top
Przewiń do góry