Sprzedaż spółek Warszawa Gotowe spółki Warszawa

w GotoweSpółki24 mamy na sprzedaż Gotowe Spółki w Warszawie. Posiadamy bardzo rozbudowaną ofertę gotowych podmiotów, które posiadają wpis do KRS, VAT oraz pełną dokumentację, która umożliwia rozpoczęcie własnej działalności w jeden dzień. Dla wszystkich przedsiębiorców, którzy zastanawiają się nad otwarciem swojej firmy w Warszawie przygotowaliśmy bogatą ofertę gotowych spółek, aby zaoszczędzić Państwa czas na załatwianie zbędnych formalności.

Gotowe Spółki Warszawa

Gotowe Spółki w Warszawie ZAKŁADANIE I SPZEDAŻ GOTOWYCH SPÓŁEK W WARSZAWIE

Zakup Gotowej Spółki w Warszawie to sposób na rozpoczęcie działalności w najkrótszym możliwym czasie.

W GotoweSpółki24 prowadzimy kompleksowe doradztwo w zakresie rejestracji spółek prawa handlowego w Warszawie. Proponujemy fachową pomoc w zakładaniu firmy od podstaw, ale również prowadzimy sprzedaż spółek gotowych do rozpoczęcia działalności. Dopasowując naszą ofertę do Państwa oczekiwań posiadamy zarówno sp. Z o.o., spółki komandytowe lub akcyjne. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla przedsiębiorców z branży transportowej – posiadamy spółki z gotową licencją na świadczenie usług transportowych. Każda z powyższych posiada nadany numer NIP, REGON oraz wpis w rejestrze sądowym. Aby usprawnić szybkie rozpoczęcie działalności i wystawianie faktur po zakupie gotowej spółki zadbaliśmy o to, aby każdy oferowany przez nas podmiot był zarejestrowany w bazie VAT i VAT-EU.

Gotowe spółki – dlaczego warto?

Proces zakładania nowej firmy związany jest z licznymi formalnościami, które są dość czasochłonne i skomplikowane. Zdarza się iż na uzyskanie odpowiednich wpisów w rejestrach należy czekać nawet do kilku tygodni. Również po tym czasie nie mamy pewności, że wszystko będzie jak należy. Aby umożliwić Państwu rozpoczęcie własnej działalności w sposób najprostszy z możliwych prowadzimy sprzedaż gotowych spółek. Nasze długoletnie doświadczenie w tej branży pozwala na bezproblemową, a przede wszystkim bezpieczną transakcje. Każda oferowana przez nas spółka jest dokładnie sprawdzana pod względem prawnym i finansowym. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy również adres do rejestracji spółki oraz pełną obsługę księgowa Państwa nowej firmy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym doradcami już dziś. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

GOTOWA SPÓŁKA BEZ VAT

2500 / PLN
Popularny

GOTOWA SPÓŁKA Z VAT + VAT EU

3500 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z VAT + VAT EU

5000 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z VAT + VAT EU

6900 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4500 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z O.O. + KOMANDYTOWA

6500 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA
AKCYJNA

7500 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA PRZEWÓZ OSÓB FIZYCZNYCH (UBER, TAXIFY, MYTAXI, ITAXI)

9000 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY RZECZY

od 15.000 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA SPEDYCJĘ (POŚREDNICTWO PRZY PRZEWOZIE RZECZY)

od 10.000 / PLN
sprzedaż spółek Warszawa
  • chatting

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

+48 784-477-512

gotowa.spolka24@gmail.com

Przewiń do góry