Sprzedaż spółek Katowice Gotowe spółki Katowice

Założenie nowej firmy w Katowicach nigdy nie było tak proste. Dzięki naszej ofercie Gotowe Spółki Katowice możecie Państwo już następnego dnia rozpocząć swoją działalność. Dopełniamy wszelkich formalności, wystarczy jedna wizyta u notariusza. W naszej ofercie znajduje się również adres dla Państwa nowej firmy oraz pełna obsługa księgowa.

Gotowe Spółki Katowice

Gotowe Spółki Katowice ZAKŁADANIE I SPZEDAŻ GOTOWYCH SPÓŁEK W KATOWICACH

Gotowa Spółka Katowice – Jak założyć spółkę w jeden dzień?

Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej związane jest z dopełnieniem licznych czasochłonnych formalności. Niejednokrotnie złożone już dokumenty nie spełniają wszystkich oczekiwań dlatego proces ten potrafi się znacząco wydłużać i trwać wiele tygodni. Na rejestrację przedsiębiorstwa w KRS trzeba oczekiwać nawet kilka miesięcy. Jest to bardzo długotrwały proces, dlatego też wielu przedsiębiorców decyduje się na skorzystanie z oferty GotoweSpółki24 i zakup gotowej spółki. Sprzedaż gotowych podmiotów gospodarczych jest bezpieczna i jest gwarancją najszybszego startu nowego przedsiębiorstwa. Pozwala na ograniczenie formalności do niezbędnego minimum, czyli jedynie jednej wizyty u notariusza. Od tego momentu mogą Państwo rozpocząć działanie nowej firmy.

Gotowe spółki w Katowicach – dlaczego warto?

W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe spółki z o.o., spółki komandytowe lub akcyjne. Każde z przedsiębiorstw jest zarejestrowane w KRS. Posiadają kompletną dokumentacją, nadane numery REGON oraz NIP. Posiadamy zarówno spółki bez historii, ale również takie z pozytywną historią finansową i kilkuletnim stażem działalności.

Każda nasza spółka posiada nadany VAT oraz VAT-EU. Naszą ofertę rozszerzyliśmy również o spółki, które posiadają licencję transportowe lub spedycyjne. Już po jednej wizycie u notariusza mogą Państwo rozpocząć własną działalność, bez konieczności czekania na dokonanie zmian w rejestrach lub wydawanie pozwoleń. Dla naszych klientów posiadamy również adres do rejestracji firmy, obsługę Wirtualnego Biura lub księgową. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasze Gotowe Spółki w Katowicach  posiadają ponad 70 działów PKD, składane w terminach deklaracje VAT oraz pliki JPK_VAT. Nie posiadają zadłużeń oraz są wolne od wszelkich zobowiązań. 

GOTOWA SPÓŁKA BEZ VAT

1995 / PLN
Popularny

GOTOWA SPÓŁKA Z VAT + VAT EU

2400 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z VAT + VAT EU

od 5000 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z VAT + VAT EU

od 8000 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4500 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z O.O. + KOMANDYTOWA

6500 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA
AKCYJNA

7500 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA PRZEWÓZ OSÓB FIZYCZNYCH (UBER, TAXIFY, MYTAXI, ITAXI)

9000 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY RZECZY

od 15.000 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA SPEDYCJĘ (POŚREDNICTWO PRZY PRZEWOZIE RZECZY)

od 10.000 / PLN
sprzedaż spółek Katowice
  • chatting

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

+48 784-477-512

gotowa.spolka24@gmail.com

Scroll to Top
Scroll to Top