Sprzedaż spółek

Gotowe spółki transportowe

Portfolio naszych spółek transportowych jest bardzo bogate. W swojej ofercie posiadamy gotowe spółki  transportowe z licencją na transport lub spedycję. Dzięki temu niemal w ciągu 24 godzin możecie Państwo rozpocząć swoją działalność, zawierać umowy, wystawiać faktury VAT.

Świadczymy również usługę uzyskiwania lub odnawiania licencji transportowych oraz spedycji dla osób, które posiadają już swoja firmę ale chcieli by powierzyć ten temat grupie doświadczonych osób celem wyeliminowania ryzyka wydania negatywnej decyzji przez stosowny urząd.

Uzyskanie licencji od podstaw jest długim procesem, który wymaga sporej ilości czasu i specjalistycznej wiedzy. Dzięki naszym usługom są Państwo w stanie uniknąć wielu formalności i rozpocząć swój biznes w najkrótszym możliwym czasie.

OFERTA GOTOWE SPÓŁKI Z LICENCJĄ NA TRANSPORT I SPEDYCJĘ

GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY RZECZY


od 19.500
/ PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA SPEDYCJĘ (POŚREDNICTWO PRZY PRZEWOZIE RZECZY)


14.000
/ PLN
icons8 submit resume 96

KOMPLET DOKUMENTÓW

KRS, NIP, REGON, VAT

icons8 guarantee 96

GWARANCJA BRAKU ZOBOWIĄZAŃ

notarialne oświadczenie

icons8 service 96

NADANIE NUMERU VAT I VAT-EU

już zarejestrowany

icons8 delivery 96

ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI

w 1 dzień

Spółki z licencją na transport i spedycję

W GotoweSpółki24 wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i prowadzimy sprzedaż gotowych przedsiębiorstw z licencjami na transport lub spedycję. W odpowiedzi na duże zapotrzebowanie naszych klientów prowadzimy również usługę uzyskiwania lub przedłużania poszczególnych licencji. Zakup gotowej spółki transportowej z przyznaną już licencją na transport lub spedycję pozwala wystartować nowemu nabywcy z biznesem już następnego dnia od dokonania zakupu spółki.

Licencje transportowe i spedycyjne – czym się charakteryzują?

Aby móc świadczyć w Polsce usługi transportowe lub spedycyjne wymagane jest nie tylko posiadanie firmy, ale także trzeba spełnić wiele wymagań a co najważniejsze uzyskać odpowiednie licencje i zezwolenia. Najważniejsze z nich to: 

 • licencje na wykonywanie krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób. Licencja ta daje Ci możliwość rozpoczęcia działalności w Taxi, Taxify, Uber, Bolt lub samochodem osobowym i pojazdem przeznaczonym dla 7-9 osób z kierowcą
 • licencja na wykonywanie transportu drogowego w zakresie pośrednictwa przy przewozie rzeczy (licencja spedycyjna);
 • licencja wspólnotowa na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego;
 • zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego;

Uzyskanie licencji spedycyjnej umożliwiającej wykonywanie transportu drogowego w wymaga złożenia w odpowiednim urzędzie nie tylko wniosku ale także kompletu poprawnie wypełnionych dokumentów stanowiących konieczne załączniki. Nasza firma świadczy kompleksową usługę oraz daje gwarancję poprawnie wypełnionych dokumentów. Z uwagi na długi czas oczekiwania  na rozpatrzenie wniosku przez stosowny urząd (nawet 3 miesiące) warto mieć pewność, że dokumenty zostały wypełnione prawidłowo, nie zawierają braków formalnych i nie dadzą podstaw do wydania negatywnej decyzji.

Okres ważności licencji uzależniony jest od jego rodzaju – Ważność dokumentu dotycząca międzynarodowego transportu drogowego może zostać wydana spółce transportowej na okres 5 lub 10 lat.

Samo odnowienie licencji również wymaga dopełnienia wielu formalności oraz konieczności przygotowaniu kompletu dokumentów. Również w tej dziedzinie możecie Państwo liczyć na naszą kompleksowa pomoc.

Kupno gotowej spółki transportowej lub spedycyjnej

Rozpoczęcie działalności w branży transportu bądź spedycji wiąże się z wieloma skomplikowanymi formalnościami i wymogami, które to od górnie narzucone są przez ustawodawcę na podmiot zamierzający prowadzić ten rodzaj działalności. Prawidłowe wypełnienie i złożenie wszystkich wniosków jest skomplikowane i bardzo czasochłonne, a oczekiwanie na decyzję o nadaniu licencji może trwać nawet do 3 miesięcy.

Warto pamiętać, że nawet najmniejszy błąd lub niedopatrzenie we wniosku lub załącznikach będzie skutkowało negatywną decyzją urzędu i koniecznością uzupełnienia braków co ponownie wydłuża procedurę o kolejne miesiące.

Dlatego też GotoweSpółki24 wychodzą na przeciw przedsiębiorcom chcącym prowadzić swoje biznesy w branży transportowej i spedycyjnej. W naszej ofercie posiadamy gotowe spółki transportowe, które nigdy nie prowadziły działalności z licencją na transport i spedycję. Pozwala to Państwu zaoszczędzić bardzo dużo czasu i nerwów związanych z załatwieniem pozwolenia od podstaw. Spółka może działać od zaraz a Państwo możecie realizować pierwsze zlecenia.

Oferowane przez naszą firmę Spółki transportowe do sprzedaży widnieją w rejestrze KRS, posiadają NIP, REGON, aktywny VAT/VAT-EU oraz ważną licencję. Aby dostosować się do potrzeb naszych klientów posiadamy spółki:

 • Z licencją na przewóz osób fizycznych (np. Uber, Bolt, Taxify)
 • Z licencją na spedycję
 • Z licencją na transport międzynarodowy rzeczy

Oferowane do sprzedaży spółki transportowe są zarejestrowane we wszystkich wymaganych bazach:

 • KRS
 • GITD
 • VAT i VAT-EU.
 • REGON
 • NIP

Gotowe spółki transportowe nie posiadają żadnych wad prawnych, zadłużeń lub zobowiązań wobec urzędu skarbowego, ZUS-u czy osób trzecich. Zakup spółki transportowej jest niezwykle prosty i bezpieczny. Pozwala na uniknięcie żmudnego procesu zakładania nowej firmy, i samodzielnego występowania o  licencję.

Dzięki powyższemu są Państwo w stanie rozpocząć działalności już w ciągu 1 dnia od podpisania umowy kupna spółki. Po wybraniu przez Państwa odpowiedniej gotowej spółki umowa zbycia udziałów podpisywania jest u notariusza. Następnie w Państwa imieniu nasza firma wysyła wniosek do KRS o zmianę niezbędnych wcześniej ustalonych danych.

Od tego momentu mogą Państwo rozpocząć swoją działalności. Warto pamiętać, że nie ma konieczności czekania na zmianę danych w KRS, ponieważ jest to już jedynie formalność. Cały proces nabycia gotowej spółki z licencją trwa zaledwie 1 dzień.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą dopasować ofertę do Państwa wymagań. Prowadzimy profesjonalne doradztwo na każdym etapie kupna gotowej spółki z licencją na transport. Pomagamy naszym klientom w zdobyciu oraz przedłużeniu licencji. Służymy pomocą we wszystkich kwestiach prawnych i formalnościach związanych z nabyciem spółki.

Gotowe Spółki transportowe
 • chatting

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

+48 784-477-512

gotowa.spolka24@gmail.com

Scroll to Top
Scroll to Top