Sprzedaż spółek Łódź Gotowe spółki Łódź

Chcesz rozpocząć działalność w Łodzi? GotoweSpółki24 prowadzi sprzedaż spółek również w Łodzi. Jeżeli chcą Państwo w szybki i łatwy sposób rozpocząć nowy biznes zakup gotowego przedsiębiorstwa jest najlepszym rozwiązaniem. Posiadamy spółki gotowe do rozpoczęcia działalności, zarejestrowane w KRS, z nadanym numerem VAT i VAT-EU. Dzięki naszej ofercie zaoszczędzą Państwo mnóstwo czasu na dopełnienie wszelkich formalności związanych z samodzielnym założeniem nowej firmy.

 

Gotowe Spółki Łódź

Gotowe Spółki Łódź ZAKŁADANIE I SPZEDAŻ GOTOWYCH SPÓŁEK w Łodzi

Gotowa Spółka Łódź –  KUP I DZIAŁAJ OD RAZU!

GotoweSpółki24 już od wielu pomagają przedsiębiorcom w zakładaniu firm w formie spółek prawa handlowego. Oferujemy nasze usługi zarówno podczas pomocy z zakładaniu spółki od zera, ale również prowadzimy sprzedaż gotowych przedsiębiorstrw. Posiadamy bogatą ofertę zarówno spółek z o.o., ale również akcyjnych i komandytowych. W naszej ofercie znajdują się również spółki z aktywną licencją na transport. Każdy z naszych przedsiębiorstw posiada wpis do KRS, nadany numer NIP oraz REGON. Procedura zakupu nowej gotowej spółki jest bardzo prosta i szybka. Przygotowujemy dla Państwa wszystkie niezbędne dokumenty, które następnie przy jednej wizycie u notariusza zostają podpisane i przekazane. Już od tego momentu mogą Państwo rozpocząć swoją działalność, a nawet wystawiać faktury, ponieważ nasze podmioty gospodarcze posiadają nadany numer VAT i VAT-EU.

Gotowe spółki w Łodzi – dlaczego warto?

Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej wiążę się z dopełnieniem licznych czasochłonnych formalności. Niejednokrotnie jest to czynnik, który skutecznie zniechęca przedsiębiorców do założenia spółki. Dzięki usługom GotoweSpółki24 są Państwo w stanie pominąć wszelkie niewygodne formalności i zaoszczędzić cenny czas. Posiadamy gotowe spółki, które mogą Państwo nabyć już w ciągu jednego dnia. Wystarczy jedna wizyta u notariusza. W naszej ofercie znajdują się również firmy z nadaną licencją na transport lub spedycje, których zdobycie wiążę się z wieloma formalnościami. Rozszerzenie Państwa działalności na inne miasta w Polsce jest od teraz wyjątkowo proste. Każda nasza spółka jest dokładnie sprawdzona pod kątem finansowym, wszystkie posiadają czystą historię. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, nasi doradcy z największą przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.  

GOTOWA SPÓŁKA BEZ VAT

1950 / PLN
Popularny

GOTOWA SPÓŁKA Z VAT + VAT EU

2950 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z VAT + VAT EU

5000 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z VAT + VAT EU

6900 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4500 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z O.O. + KOMANDYTOWA

6500 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA
AKCYJNA

7500 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA PRZEWÓZ OSÓB FIZYCZNYCH (UBER, TAXIFY, MYTAXI, ITAXI)

9000 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY RZECZY

od 15.000 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA SPEDYCJĘ (POŚREDNICTWO PRZY PRZEWOZIE RZECZY)

od 10.000 / PLN
sprzedaż spółek Łódź
  • chatting

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

+48 784-477-512

gotowa.spolka24@gmail.com

Scroll to Top
Scroll to Top