GOTOWE SPÓŁKI
CZESKIE

-

Specjalizujemy się również w sprzedaży czeskich gotowych spółek. Jest to idealna forma dla osób, które chcą jak najszybciej uruchomić działalność w Republice Czeskiej. Minimum formalności.

OFERTA sprzedaż czeskich gotowych spółek z o.o. (s.r.o.)

Decydując się u nas na zakup gotowej spółki czeskiej dodatkowo w cenie zakupu otrzymują Państwo adres na okres jednego roku
Dodatkowo wszystkie nasze spółki wyposażone są w konta bankowe. Spółki są nowe, z czystą historią i gotowe do natychmiastowego działania. Dla czeskich spółek (s.r.o) oferujemy również w atrakcyjnych cenach usługi księgowe.

WIRTUALNE BIURO W CENIE ZAKUPU GOTOWEJ SPÓŁKI

1600 / PLN

GOTOWA SPÓŁKA Z O.O. (s.r.o.) CZESKA Z VAT/VAT-EU

4000-5000 /

KSIĘGOWOŚĆ DLA SPÓŁKI CZESKIEJ

700 / PLN
icons8 submit resume 96

KOMPLET DOKUMENTÓW

KRS, NIP, REGON, VAT

icons8 guarantee 96

GWARANCJA BRAKU ZOBOWIĄZAŃ

notarialne oświadczenie

icons8 service 96

NADANIE NUMERU VAT I VAT-EU

już zarejestrowany

icons8 delivery 96

ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI

w 2 dni

CZESKIE GOTOWE SPÓŁKI z o.o. (s.r.o.)

Gotowe spółki z o.o. (s.r.o.) z vat Gotowa spółka w Czechach / Zakup spółki w Czechach

Wielu klientów coraz częściej decyduje się na zakup spółki w Czechach. Przedmiotem transakcji jest wówczas gotowa spółka w Czechach, która ma już pewną historię, kapitał i została już zarejestrowana jako płatnik VAT. Pozwala to w wielu przypadkach na sprawniejsze rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Kapitał zakładowy
W przeciwieństwie do polskiej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.), kapitał zakładowy w czeskim odpowiedniku spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (s.r.o.) jest znacznie niższy i wynosi 1 kornę czeską. Jak widać, jest to ogromna różnica w porównaniu z kapitałem w wysokości 5000 zł, który musi wpłacić przedsiębiorca decydujący się na otwarcie polskiej spółki z o.o.

Gotowe spółki

Podatki w Republice Czeskiej a gotowa spółka z o.o. (s.r.o.)

Dlaczego założenie firmy w Czechach jest atrakcyjne? Powodów jest wiele, ale najważniejsze to:  przychylność urzędników, niższe niż w Polsce składki zdrowotne i emerytalne, a także prostsze przepisy dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej. Z pomocą naszej firmy możecie Państwo w pełni skorzystać z usługi nabycia Gotowej Spółki z o.o. (s.r.o.) 

W związku ze zmianami w prawie podatkowym i wprowadzeniem jednolitego podatku dochodowego, fraza Gotowe spółki z o.o. w Czechach stała się czołowym wynikiem wyszukiwania w polskiej wyszukiwarce Google. W praktyce przedsiębiorcy decydują się na kupno odpowiednika spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, czyli spółki w Czechach o nazwie s.r.o.

Otwarcie działalności gospodarczej w Czechach niesie ze sobą wiele korzyści, do których można zaliczyć przede wszystkim wszelkie podatki, jak: 15% i 22% podatku dochodowego od osób fizycznych 19% podatku dochodowego od osób prawnych, 21% i 15% podatku VAT.

Należy również wziąć pod uwagę, że nie tylko niewielka odległość jaka dzieli nas od naszych południowych sąsiadów skusiła polskie organizacje do założenia tam firmy, ale także Czechy oferują szereg zalet, takich jak zwolnienie z podatku transportu samochodowego oraz obniżenie kosztów związanych z założeniem firmy. Można powiedzieć, że to właśnie dzięki powyższym korzyściom przedsiębiorcy z całego świata decydują się na otwarcie firmy w Czechach.

Najlepsza oferta

0%

obrotów w spółce

0%

satysfakcja klienta

0%

sprzedaż gotowych spółek
spółki na sprzedaż

FAQ CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Wszelkie formalności związane z zakupem czeskiej gotowej spółki (s.r.o.) nie powinny przekroczyć 2 dni. 

Aby zakupić czeską gotową spółkę z o.o. w pierwszej kolejności, przesłany zostaje do Państwa formularz osobowy. Jest to formularz, gdzie podajecie Państwo wszystkie niezbędne dane osobowe osoby kupującej udziały w spółce oraz dane osoby, która będzie powołana do zarządu spółki. 

Dodatkowo wskazują Państwo czy będzie potrzebna zmiana umowy spółki (np. zmiana nazwy, lub wysokość kapitału)

Minimalny kapitał zakładowy czeskiej spółki z o.o. (s.r.o) to 1CZK.

Kapitał zakładowy jest wliczony w cenę spółki z o.o. (s.r.o.) w Czechach, która wynosi 2500 PLN/15 000 CZK.

Cała procedura nie powinna zająć dłużej niż 2 tygodnie.

Proces aktualizacji danych spółki w Czechach jest znacznie szybszy niż w przypadku polskiego Krajowego Rejestru Sądowego.

W zależności od ilości wniosków jakie musi w danycm okresie rozpatrzyć  KRS, czas oczekiwania na dokonanie wpisu ze zmianami wynosi mniej więcej od 2 do 6 tygodni.  Nie stanowi to natomiast żadnej przeszkody aby prowadzić działalność od razu po zakupie udziałów.

 

Tak wszystkie nasze Gotowe Spółki czeskie wyposażone są w konta bankowe.

Możliwa jest w zasadzie każda zmiana – nazwa (firma) spółki, siedziba spółki, adres spółki, PKD. Nasz zespół przygotuje wszystkie niezbędne dokumenty, tak aby każda wymagana przez Państwa zmiana została wpisana do KRS.

Ograniczona odpowiedzialność wspólników – Jest to najważniejsza zaleta spółki z o.o. Ograniczona odpowiedzialność oznacza, że za zobowiązania wobec wierzycieli nie odpowiadają sami wspólnicy posiadanym majątkiem, a odpowiada za nie sama spółka. Odpowiedzialność wspólników ograniczona została do wysokości posiadanych udziałów.

Brak składek ZUS – kazda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością , która posiada co najmniej dwóch udziałowców zwolniona jest z obowiązku opłacania składek ZUS.

 

Możłiwość sprzedania swojego biznesu – Spółka z o.o. daje możłiwość udziałowcom szybkiej sprzedaży posiadanych udziałów i tym samym sprzedaży całego bądź części biznesu. Takiej możłiwości nie ma przy jednoosobowej działalności gospodarczej.

  • chatting

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z formularza kontaktowego

+48 784-477-512

gotowa.spolka24@gmail.com

Formularz kontaktowy

Scroll to Top
Scroll to Top