Gotowe Spółki Spółki dla obcokrajowców

GotoweSpółki24 świadczą kompleksowe doradztwo oraz usługi z zakresu pozyskiwania gotowych spółek dla obcokrajowców, chcących rozpocząć swoją działalność w Polsce. Kupno gotowego podmiotu gospodarczego z nadanym numerem VAT-EU jest świetnym sposobem na szybki i bezproblemowy start własnej działalności na rynku europejskim.

Spółki dla obcokrajowców

Sprzedaż gotowych spółek Spółki dla cudzoziemców

Specjalnie dla obcokrajowców przygotowane przez naszą firmę spółki spełniają wszystkie formalne wymogi dlatego po zakupie natychmiast można przystąpić do działania. Wszystkie nasze spółki oprócz nadanego numeru KRS, NIP i REGON posiadają już zarejestrowany VAT. Posiadamy spółki niezadłużone, bez historii oraz zobowiązań. Nigdy nie prowadziły działaności gospodarczej.

Nasze usługi to nie tylko sprzedaż Gotowych Spółek, zajmujemy się również profesjonalnym wsparciem w kwestiach formalnych:

  • Pomoc w nadaniu numeru PESEL
  • Otwarcie najbardziej opłacalnego konta bankowego
  • Pomożemy w wyrobieniu wymaganych licencji i pozwoleń
  • Pomożemy w prowadzeniu księgowości

Nasze spółki kierowane są dla wszystkich bez żadnych ograniczeń, którzy chcą rozpocząć działalność na terenie Polski. Współpracujemy z tłumaczami, dlatego nie ma żadnych obaw oraz ograniczeń w nawiązaniu współpracy.

Co nas wyróżnia?

Posiadamy 10 letnie doświadczenie w sprzedaży gotowych spółek dla klientów z Polski i  zza granicy. Obsługujemy klientów z całego świata, oferujemy fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie transakcji.


Nasza oferta

Posiadamy spółki z nadanym numerem VAT-EU, dzięki czemu mogą Państwo rozpocząć swój biznes w Polsce już w zaledwie 24h. Każdy obcokrajowiec może prowadzić działalności gospodarczą w Polsce, a nabycie gotowego podmiotu jest do tego najszybszą i najprostszą drogą.


Co jeszcze?

  1. nadanie podpisu elektronicznego dla obcokrajowca
  2. Prowadzenie księgowości dla cudzoziemców
  3. Pomoc w uzyskaniu licencji lub pozwoleń
  4. Otwarcie konta bankowego dla spółki
  5. Nadanie numeru PESEL dla obcokrajowca
  • chatting

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

+48 784-477-512

gotowa.spolka24@gmail.com

Scroll to Top
Scroll to Top